GüvenBor Yalıtım Hizmetleri

Firmamız uzun yıllardır ısı ve ses yalıtımı üzerinde Gebze ve Darıca başta olmak üzere ülkenin dört bir noktasına hizmet vermektedir. Bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atan firmamız GüvenBor, bor katkılı yalıtım ürünleri üzerinde öncü bir firmadır. Yalıtım ürünü olarak kullandığımız ürün selüloz bazlı doğal bir üründür. İnsan sağlığına zarar vermeyen bu ürün aynı zamanda kullanılan ortamdaki yaşam kalitesini önemli ölçüde arttırmaktadır.
GüvenBor Hakkında
GüvenBor Hakkımızda

GüvenBor Dayanıklı Yalıtım

3 soruna aynı anda çözüm üreten yalıtım ürünümüz ısı, ses ve yangına karşı oldukça dayanıklıdır. Geri dönüştürülmüş kağıdın işlenmesi ile ende edilen selüloz ve bor karışımından oluşan ürünümüz aynı zamanda çevre dostudur. Geri dönüşümden ötürü fiyat ve performans ürünü olan GüvenBor ülke ekonomisine ciddi oranda katkı sağlamaktadır. Bireysel olarak ta hem uygulama hem de sonrasındaki avantajlardan dolayı bütçe dostudur.

Zamanınıza Saygı Duyuyoruz

GüvenBor olarak zamanın ne kadar önemli ve değerli olduğunu biliyoruz. Zamanınıza saygı duyarak yaptığımız anlaşmadaki teslim sürecine bağlı kalıyoruz. Size asla mağduriyeti yaşatmıyoruz.

Hızlı Keşif

100%

Uygulama Hızı

100%

Profesyonel Hizmet

100%

Zamanında Teslimat

100%

Bilgi Alın

Bor izolasyon ve GüvenBor ile ilgili daha detaylı bilgi almak istemez misiniz? Bizi hemen arayarak ısı, ses ve yangına karşı dayanıklı bor yalıtım ile ilgili istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.